Späť na výsledky vyhľadávania

Baška Voda - Baška Voda
Apartmány RAJKO 3 listky

Ubytovanie

Poloha: dom Rajko sa nachádza v populárnom letovisku Baška Voda na pokojnom mieste v menšej ulici. V rámci príjemnej prechádzky môžete navštíviť blízke letoviská, ktoré sú spojené promenádou pozdĺž mora - smerom na juh letoviská Baško Polje a Promajna a smerom na sever Brela.

Vybavenie: v dome sa nachádzajú dva apartmány so samostatným vchodom, k dispozícii majú TV/SAT, klimatizáciu (za poplatok), gril, parkovisko pri dome. Oba apartmány sa nachádzajú na poschodí s čiastočným výľadom na more, domáci bývajú na prízemí. Možné je aj ubytovanie s menšími domácimi zvieratami (za poplatok). WiFi nie je k dispozícii, ale vzhľadom na pozíciu domu blízko centra mesta môžete využiť pripojenie v jednej z blízkych reštaurácií a kaviarní.

Ubytovanie: APT 1/4 - dve 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou, denná miestnosť s kuchynským kútom a jedálenským stolom, chladnička s mrazničkou, rúra, kúpeľňa/WC, balkónom s posedením.

APT 1/4(+1) - dve 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou, v jednej zo spální možnosť prístelky pre 5. osobu formou rozkladacej pohovky, kuchynský kút s jedálenským stolom, malá chladnička s mrazničkou, kuchynka prístupná cez balkón ako oddelená miestnosť, kúpeľňa/WC, balkónom s posedením.    

Stravovanie

individuálna príprava stravy.

Pláž

len cca 180 m od domu krásna štrková pláž, typická pre Makarskú riviéru. Vďaka pozvoľnému vstupu do vody ideálna pre rodiny s malými deťmi i pre neplavcov. Na pláži sprchy, prenájom ležadiel, slnečníkov i športových potrieb, plážové bary.

Šport a zábava

pestré možnosti športového vyžitia na pláži, škola potápania, rušný spoločenský život v meste - bary, konoby, diskotéky, koncerty, bohatá ponuka výletov na pevnine alebo na blízke ostrovy Brač a Hvar.

Doprava

Individuálna.

Nástup:

denne-na preverenie, rezervácie musia nadväzovať. Minimálna dĺžka pobytu 7 nocí.

Ďalšie informácie:

základné popisy

poslať priateľovi

Možnosti ubytovania:

4 brv

5 brv