Späť na výsledky vyhľadávania

Biograd - Biograd na Moru
Apartmány MATE 3 listky

Ubytovanie

Poloha: menší apartmánový dom s rodinnou atmosférou je situovaný v severnej časti mesta Biograd v pokojnej štvrti, asi 15 minút chôdze od centra mesta.

Vybavenie: dom je po kompletnej renovácii, nachádzajú sa v ňom len dve bytové jednotky. Majú spoločnú záhradu s grilom vo dvore, klimatizáciu (za poplatok), WiFi pripojenie (zdarma), parkovanie zabezpečené priamo vo dvore.

Ubytovanie: 1x štúdio 1/2+1 - na vyvýšenom prízemí: izba s manželskou posteľou, rozkladacou pohovkou pre 3.osobu a s kuchynským kútom, TV, kúpeľňa/WC, balkón.

1x APT 1/4+2 - priestranný apartmán na prízemí domu: dve 2-lôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou, druhá s oddelenými lôžkami), denná miestnosť s rozkladacou pohovkou až pre 2 osoby, TV, kúpeľňa/WC, balkón.

Stravovanie

individuálna príprava stravy.

Pláž

cca 250 m obľúbená okruhliaková pláž Bošana s pozvoľným vstupom do mora. Na pláži sa nachádza kaviareň, reštaurácia a rýchle občerstvenie.

Šport a zábava

ihrisko, vodné športy na pláži, reštaurácie a obchody v centre mesta, diskotéky, výlety do národných parkov. Cca 100 m od apartmánov vedie pobrežná cesta do dedinky Sv.Filip i Jakov a dedinky Turanj.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

denne - na preverenie, rezervácie musia nadväzovať. Minimálna dĺžka pobytu 7 nocí v obdobý od 17.06. do 09.09., inak 5 nocí.

Ďalšie informácie:

základné popisy

poslať priateľovi

Možnosti ubytovania:

2 brv

3 brv

4 brv

5 brv

6 brv