Späť na výsledky vyhľadávania

Biograd - Biograd na Moru
Apartmány PEPE 3 listky

Ubytovanie

Poloha: apartmány Pepe sa nachádzajú v pokojnej časti mesta blízko pláže Dražica a Soline, asi 400 m od centra mesta.

Vybavenie: dom s dvoma apartmánmi má k dispozícii veľkú záhradu s posedením a grilom, parkovanie vo dvore (zdarma). Oba apartmány majú klimatizáciu (za poplatok), kuchynský kút vybavený chladničkou i rúrou na pečenie, kúpeľňu/WC, TV/SAT, balkón. Možnosť ubytovania s domácimi zvieratami.

Ubytovanie: 1. poschodie: APT 1/4+2 – dve 2-lôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou, druhá s oddelenými lôžkami), veľká obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre 1 dospelú osobu alebo 2 malé deti.

2. poschodie: APT 1/6+2 – spálňa s manželskou posteľou, z ktorej vedú schody na galériu, kde sa nachádza izba s dvoma samostatnými lôžkami neoddelená dverami, ďalšia samostatná spálňa s dvoma lôžkami, priestranná obývacia izba s jedálenským kútom a rozkladacou pohovkou pre 1 až 2 osoby.

Stravovanie

individuálna príprava stravy resp. možnosť doobjednania raňajok, večerí alebo polpenzie v reštaurácii cca 100 m od domu. Raňajky formou bufetu, večere výber z dvoch menu – hlavné jedlo a šalát, polievka alebo dezert.

Pláž

okruhliaková pláž Dražica sa nachádza vo vzdialenosti cca 420 m, piesočnatá pláž Soline cca 480 m.

Šport a zábava

ihrisko, vodné športy na pláži, reštaurácie a obchody, diskotéky, neďaleko od domu sa nachádza letné kino, výlety do národných parkov, rôzne kultúrne podujatia v centre mesta počas celého leta.

Doprava

Individuálna.

Nástup:

denne-na preverenie, rezervácie musia nadväzovať. Minimálna dĺžka pobytu 7 nocí v období od 01.07. do 19.08., inak 5 nocí.

Možnosti ubytovania:

4 brv

5 brv

6 brv

7 brv

8 brv