Späť na výsledky vyhľadávania

Brač - Supetar
Hotelový komplex VELARIS 3+1 listky

Ubytovanie

Poloha: populárny hotelový komplex Velaris sa nachádza v zálive Vela Luka na západnom okraji Supetaru, cca 15 minút chôdze od centra, v krásnom prostredí rozsiahleho borovicového parku, ktorý siaha až k pláži. komplex tvorí hotel Amor**** a pavilóny Vrilo & Vlačica.

Vybavenie: recepcia, zmenáreň, aperitív bar, centrálna klimatizovaná reštaurácia s letnou terasou, internetový kútik, kongresová sála, plážové terasy. Parkovanie pri hoteli Amor (za poplatok cca 3,-eur/deň).

Ubytovanie: v pavilónoch Vrilo & Vlačica: Izby "Standard PS" – klimatizované 2-lôžkové izby bez možnosti prístelky, francúzsky balkón na parkovú stranu a izby  "Standard SS" – klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou jednej až dvoch prísteliek formou rozkladacieho kresla, balkón orientovaný na morskú stranu (za príplatok). všetky izby sú vybavené chladničkou, TV/SAT, majú kúpeľňu/WC.

 

 

 

Stravovanie

polpenzia – bohaté raňajky a večere podávané formou bufetových stolov v centrálnej klimatizovanej reštaurácii hotelového komplexu Velaris.

Pláž

80 m, okruhliaková, štrková s piesočnatým dnom, upravené plochy na slnenie, sprchy, v blízkosti FKK pláž, ležadlá a slnečníky (za poplatok). Autom alebo skútrom je možné dostať sa k pláži Zlatni Rat v mestečku Bol i k veľkej piesočnatej pláži Lovrečina.

Šport a zábava

v areáli sa nachádzajú rôzne športové ihriská - tenis, stolný tenis, volejbal i basketbal, detské ihrisko, bowlingová hala, vodné športy, škola potápania, na pláži - windsurfing, požičovňa vodných a cestných skútrov, bicyklov, prenájom ležadiel a slnečníkov, spoločenský život v meste, zábavný park pre deti.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

sobota. Pobyty v dĺžke 7 resp. 14 dní.

Možnosti ubytovania:

2+0

2+1

3+0

2+2