Späť na výsledky vyhľadávania

Omiš - Duće
Apartmány GRITA 3 listky

Ubytovanie

Poloha: apartmánový dom leží v letovisku Duće, predmestí Omišu, vyhľadávanom najmä vďaka piesočnatým plážam. Od centra mesta je vzdialený cca 2,5 km.

Vybavenie: v dome sa nachádzajú štúdiá a apartmány pre 2 až 9 osôb, všetky majú k dispozícii klimatizáciu (za poplatok), TV/SAT, WiFi pripojenie (zdarma), vo dvore spoločnú terasu s posedením a grilom, parkovanie pri dome.

Ubytovanie: 2 x štúdio 1/2(+1) - 2-lôžkové štúdio s možnosťou prístelky s kuchynským kútom, kúpeľňa/WC. Štúdio na prízemí má k dispozícii terasu na morskú stranu, prístelku formou rozkladacej pohovky, štúdio na 2. poschodí (za príplatok) má manželskú posteľ, ďalšie pevné lôžko a veľký balkón s výhľadom na more.

APT 1/4+1(+1) - na prízemí: 2-lôžková a 3-lôžková spálňa, v dennej miestnosti kuchynský kút a možnosť ďalšej prístelky formou rozkladacej pohovky, kúpeľňa/WC, terasa na morskú stranu. 

1 x APT 1/6(+3) - na 1. posch.: apartmán pre 6 až 9 osôb má dve 2-lôžkové a jednu 3-lôžkovú spálňu, veľkú obývaciu miestnosť s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s práčkou /WC, samostatné WC, veľký balkón na morskú stranu.

1 x APT 1/6 - na 2. posch.: apartmán pre 6 osôb má tri 2-lôžkové spálne (jedna s manželským lôžkom, jedna s oddeleným lôžkami a jedna s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby), jedálenský kút a kuchyňa vybavená umývačkou riadu, 2 x kúpeľňa/WC, práčka, balkón na morskú stranu.

Stravovanie

individuálne resp. možnosť doobjednať si raňajky, večere alebo polpenziu v blízkej reštaurácii.

Pláž

piesočnatá, vzdialená cca 300 m od domu.

Šport a zábava

rušný spoločenský a kultúrny život v centre Omišu, reštaurácie, pizzérie, bary a kaviarne, trhy s občerstvením a suvenírmi. Široká ponuka fakultatívnych výletov, rafting na rieke Cetina.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

sobota. Pobyty v dĺžke 7 resp. 14 nocí.

Ďalšie informácie:

základné popisy

poslať priateľovi

Možnosti ubytovania:

2 brv

3 brv

4 brv

5 brv

6 brv

7 brv

8 brv

9 brv