Späť na výsledky vyhľadávania

Omiš - Brzet
Hotel BRZET 3+1 listky

Ubytovanie

Poloha: hotel pavilónového typu, pozostávajúci z hlavnej budovy s recepciou a reštauráciou a menších pavilónov, leží v krásnom prostredí obklopený storočným borovicovým hájom, v tesnej blízkosti okruhliakovej pláže. Pavilóny sú s hotelom prepojené samostatnými chodníkmi v tieni borovíc. Do centra mesta Omiš vedie pobrežná promenáda dlhá cca 800 m. V areáli sa nachádza kostol Sv. Eufemije z 5. storočia.

Vybavenie: centrálna recepcia s možnosťou prenajatia trezoru (zdarma), klimatizovaná reštaurácia s otvorenou terasou, na ktorej sa konajú hudobné večery, práčovňa, denný bar, obchod so suvenírmi, kaderníctvo, kozmetický salón, TV v spoločných priestoroch, internet (za poplatok), parkovisko. Najbližšia lekárska pomoc je vzdialená 400m.

Ubytovanie: vkusne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s manželskou posteľou a možnosťou jednej prístelky. K vybaveniu patrí TV/SAT, telefón, minibar, kúpeľňa/WC, sušič na vlasy, balkón na morskú stranu.

Stravovanie

polpenzia - raňajky podávané formou bufetových stolov, večere servírované formou výberu z 3 menu, šalátový bufet, nápoj k večeri zdarma - víno, minerálna voda či nealko miestnej produkcie. Možnosť dokúpenia obedov.

Pláž

bezprostredne pri hoteli sa rozprestiera okruhliaková pláž s krištáľovo čistým morom s pozvoľným vstupom do mora, v centre Omišu nájdete piesočnatú pláž.

Šport a zábava

k dispozícii je futbalové, basketbalové, volejbalové ihrisko, v centre Omišu bohatá ponuka kultúrnych podujatí, ponuka vodných športov na pláži, ihrisko, prenájom bicyklov, splav rieky Cetina, fish picnik – výlety ľoďou na ostrov Brač.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

sobota. Pobyty v dĺžke 7 resp. 14 nocí.

Možnosti ubytovania:

1+0

1+1

2+0

2+1

3+0