Späť na výsledky vyhľadávania

Omiš - Nemira
Vila MARKO 3 listky

Ubytovanie

Poloha: vila Marko sa nachádza v menšom stredisku Nemira vzdialenom cca 3 km od rušného Omišu, do ktorého sa dostanete aj príjemnou prechádzkou popri mori. Vila je situovaná v tichej uličke v miernom svahu, cca 300 m od krásnej pláže s jemným štrkom.

Vybavenie: apartmány sú zariadené novým moderným nábytkom, majú TV/SAT, kúpeľňu/WC, Wifi pripojenie (zdarma), klimatizáciu (za poplatok), terasu alebo balkón na morskú stranu. K dispozícii je krb a parkovisko.

Ubytovanie: 2 x štúdio 1/2: na 1. a 2. poschodí - izba s dvoma lôžkami a malou kuchyňou, TV/SAT, kúpeľňa/WC, balkón na morskú stranu.

2 x APT 1/4(+2) na 1. a 2. poschodí - dve 2-lôžkové spálne, obývací priestor s rozkladacou pohovkou pre 1 až 2 osoby <s>a</s> spojený s kuchyňou, TV/SAT, 2 x kúpeľňa /WC, balkón na morskú stranu.

APT 1/6(+2): na 3. poschodí - tri 2-ložkové spálne, denná miestnosť s kuchyňou a rozkladacou pohovkou pre 1 až 2 osoby, TV/SAT, 2x kúpeľňa/WC, veľká terasa s krásnym výhľadom na more a ostrov Brač.

Stravovanie

individuálna príprava stravy. Možnosť doobjednania raňajok, večerí alebo polpenzie v susednom penzióne. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Večere sú servírované, výber z 3 jedál.

Pláž

pláž s jemným štrkom cca 300 m od vily, prístup na pláž je po schodoch, v blízkosti nájdete skryté romantické zátoky.

Šport a zábava

vodné športy na pláži v neďalekej zátoke Mala Luka, ihrisko na futbal a basketbal, v Nemire niekoľko reštaurácií a kaviarní, malý supermarket, zmrzlina.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

sobota. Pobyty v dĺžke 7 resp. 14 nocí.

Možnosti ubytovania:

2 brv

4 brv

5 brv

6 brv

7 brv

8 brv