Späť na výsledky vyhľadávania

Omiš - Nemira
Vila MARKO 3 listky

Ubytovanie

Poloha: vila Marko sa nachádza v menšom stredisku Nemira vzdialenom cca 3 km od rušného Omišu, do ktorého sa dostanete aj príjemnou prechádzkou popri mori. Vila je situovaná v tichej uličke v miernom svahu, cca 250 m od krásnej piesočnato-štrkovej pláže.

Vybavenie: apartmány sú zariadené novým moderným nábytkom, majú TV/SAT, klimatizáciu (za poplatok), terasu alebo balkón na morskú stranu. K dispozícii je krb a parkovisko.

Ubytovanie: štúdio 1/2: na 1. a 2. poschodí – štúdio s dvoma lôžkami a malou kuchyňou, TV/SAT, kúpeľňa/WC, balkón na morskú stranu.

APT 1/4(+2) typ B: na 1. a 2. poschodí - dve 2-lôžkové spálne, obývací priestor s rozkladacou pohovkou pre 1 až 2 osoby a s kuchyňou, TV/SAT, 2 x kúpeľňa/WC, terasa na morskú stranu. 

APT 1/6(+2) typ C: priestranný apartmán s veľkou terasou s pohľadom na more a protiľahlý ostrov Brač, tri 2-ložkové spálne, priestor s kuchyňou a rozkladacou pohovkou pre 1 až 2 osoby, TV/SAT, 1x kúpeľňa s vaňou/WC, 1x kúpeľňa so sprchou/WC. Nachádza sa na 3. poschodí.

Stravovanie

individuálna príprava stravy. Možnosť doobjednania raňajok, večerí alebo polpenzie v susednom penzióne. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Večere sú servírované, výber z 3 jedál.

Pláž

cca 250 m a pár schodov vzdialené štrkovo-piesočnaté pláže s krásnymi romantickými zátokami, ktoré patria medzi najvyhľadávanejšie. Ideálne sú pre deti i neplavcov.

Šport a zábava

vodné športy na pláži v neďalekej zátoke Mala Luka, ihrisko na futbal a basketbal, v Nemire niekoľko reštaurácií a kaviarní, malý supermarket, zmrzlina.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

sobota. Pobyty v dĺžke 7 resp. 14 nocí.

Možnosti ubytovania:

2 brv

4 brv

5 brv

6 brv

7 brv

8 brv

Máte otázky?
Volajte na call centrum
0905 742 296
(po-pi 9:00 - 17:30)