Omiš - Nemira
Vila MARKO 3 listky

Ubytovanie

Poloha: vila Marko sa nachádza v menšom stredisku Nemira vzdialenom cca 3 km od rušného Omišu, do ktorého sa dostanete aj príjemnou prechádzkou popri mori. Vila je situovaná v tichej uličke v miernom svahu, cca 250 m od krásnej piesočnato-štrkovej pláže.

Vybavenie: apartmány sú zariadené novým moderným nábytkom, majú TV/SAT, sprchu/WC, klimatizáciu (za poplatok), terasu alebo balkón na morskú stranu. K dispozícii je krb a parkovisko.

Ubytovanie: štúdio 1/2: 1. a 2. poschodie – štúdio s dvoma lôžkami a malou kuchyňou, TV/SAT, sprcha/WC, veľká terasa na morskú stranu. APT 1/4(+2) typ B: 1. a 2. poschodie - dve 2-lôžkové spálne, obývací priestor s rozkladacou pohovkou pre 1 až 2 osoby a s kuchyňou, TV/SAT, 2x sprcha/WC, terasa na morskú stranu. APT 1/6(+2) typ C: priestranný apartmán s veľkou terasou s pohľadom na more a ostrov Brač, tri 2-ložkové spálne, priestor s kuchyňou a rozkladacou pohovkou pre 1 až 2 osoby, TV/SAT, 1x kúpeľňa s vaňou/WC, 1x kúpeľňa so sprchou/WC. Nachádza sa na 3. poschodí.

Stravovanie

Individuálna príprava stravy. Možnosť doobjednania večerí resp. polpenzie v penzióne Star (10 m od vily). Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Večere sú servírované, výber z 3 jedál.

Pláž

Cca 250 m a pár schodov vzdialené štrkovo- piesočnaté pláže s krásnymi romantickými zátokami, ktoré patria medzi najvyhľadávanejšie. Ideálne sú pre deti a neplavcov.

Šport a zábava

Vodné športy na pláži v neďalekej zátoke Mala Luka, ihrisko na futbal a basketbal, v Nemire niekoľko reštaurácií a kaviarní, malý supermarket, zmrzlina.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

Sobota. Pobyty v dĺžke 7 resp. 14 nocí.

vila

fotogaléria

Ďalšie informácie

zobraziť na mape

poslať priateľovi

Možnosti ubytovania