Späť na výsledky vyhľadávania

Pag - Pag
Apartmány MILENKO 3 listky

Ubytovanie

Poloha: apartmány Milenko sa nachádzajú asi 1,5 km od starého historického centra, v štvrti nazývanej Bošana, ktorá je u turistov obľúbená najmä vďaka svojim piesočnatým zátokám.

Vybavenie: v dome sú dva veľké apartmány pre 4 až 8 osôb a tri štúdiá pre 2 až 4 osoby. K dispozícii majú klimatizáciu a WiFi pripojenie (zdarma), televízor, gril vo dvore, parkovanie zabezpečené vo dvore.

Ubytovanie: 3x štúdio 1/2+2 (25 m²) - na prízemí: v jednej väčšej miestnosti je manželská posteľ a rozkladacia pohovka pre 2 osoby, vybavený kuchynský kút a jedálenský stôl so stoličkami pre 4 osoby, kúpeľňa/WC, terasa s posedením. 

2x APT 1/4+4 (85 m²) - na prízemí a 1. poschodí: dve spálne (jedna s manželským lôžkom, druhá s poschodovou posteľou a rozkladou pohovkou pre 2 osoby), denná miestnosť s rozkladacou pohovkou pre ďalšie dve osoby spojená s vybaveným kuchynským kútom, jedálenský stôl so šiestimi stoličkami, kúpeľňa/WC, balkón resp. terasa s vonkajším posedením a výhľadom na more.

Stravovanie

individuálna príprava stravy.

Pláž

cca 100 m piesočnato-okrúhliaková pláž Bošana. Približne 15 minútovou prechádzkou sa dostanete na hlavnú mestskú pláž, kde je tobogán.

Šport a zábava

 

najbližšia reštaurácia je vzdialená cca 80 m od domu, obchod cca 30 m, ďalšie reštaurácie, kaviarne či obchodíky v mestečku Pag, športové aktivity na mestskej pláži, možnosť organizovania výletov do okolia.

Doprava

Individuálna.

Nástup:

denne-na preverenie, rezervácie musia nadväzovať. Minimálna dĺžka pobytu 3 noci.

Ďalšie informácie:

základné popisy

poslať priateľovi

Možnosti ubytovania:

2 brv

3 brv

4 brv

5 brv

6 brv

7 brv

8 brv