Späť na výsledky vyhľadávania

Pakoštane
Apartmány MAMARA 3 listky

Ubytovanie

Poloha: novšia rodinná vilka Mamara sa nachádza v centre mestečka Pakoštane, len pár metrov od prístavu. Apartmány sú vhodné pre klientov, ktorí uprednostňujú rušnejší život a blízkosť pláže.

Vybavenie: k dispozícii je gril, klimatizácia (za poplatok), kotvisko (za poplatok). Centrum mestečka sa večer uzatvára a mení sa na pešiu promenádu, preto je príjazd do apartmánu v deň nástupu nutný do 18:00. Je možné vyloženie vecí pred domom, parkovanie je zabezpečené cca 300 m od domu a hradí ho domáci.

Ubytovanie: 4x APT 1/4+2 – na 1. a 2. poschodí po dva apartmány: jeden z apartmánov na 2. poschodí má má dve 3-lôžkové spálne a dennú miestnosť, ostatné apartmány majú dve 2-lôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacou pohovkou - vhodná ako prístelka pre 1 dospelú osobu alebo 2 menšie deti. Všetky apartmány majú vybavený kuchynský kút s jedálenským stolom a stoličkami, TV/SAT, kúpeľňu/WC. Prízemné apartmány majú veľkú spoločnú terasu, apartmány na poschodí veľký spoločný balkón - dajú sa aj oddeliť.

Stravovanie

individuálna príprava stravy. Možnosť doobjednania raňajok, obedov, večerí resp. polpenzie v reštaurácii Lanterna vzdialenej cca 70 m od apartmánov. Raňajky formou bufetového stola, obedy a večere 3-chodové menu (hlavné jedlo a šalát, polievka alebo dezert) s výberom z 2 menu.

Pláž

cca 60 m okruhliakovo-piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, v letovisku sa nachádza aj pekná okruhliaková pláž “Janice” s pozvoľným vstupom do mora, na pláži sú sprchy, plážový bar. Príjemnou prechádzkou popri mori sa dostanete k známej piesočnato-okruhliakovej pláži “Punta”, vybavenej sprchami, WC a detským ihriskom.

Šport a zábava

niekoľko reštaurácií, kaviarní a cukrární v okolí domu, pekáreň, obchodíky, možnosť organizovania výletov do okolia, pre aktívnych dovolenkárov je tu možnosť využiť cyklotrasu, ktorá vedie do mesta Biograd na Moru a ďalej okolo Vranského jazera.

Doprava

Individuálna.

Nástup:

denne - na preverenie, rezervácie musia nadväzovať. Minimálna dĺžka pobytu 4 noci.

Možnosti ubytovania:

4 brv

5 brv

6 brv