Späť na výsledky vyhľadávania

Podgora - Podgora
Hotel AURORA 3 listky

Ubytovanie

Poloha: hotel s kvalitnými službami sa nachádza v centre letoviska Podgora priamo pri pláži, od ktorej ju delí len upravená palmová promenáda s množstvom reštaurácií, kaviarní, barov a obchodíkov. Podgora leží len 7 km od mesta Makarska, zo severu ju chráni impozantné pohorie Biokovo, z juhovýchodu ju lemuje priezračné more a v ňom neďaleké ostrovy Hvar a Brač.

Vybavenie: recepcia, výťah, reštaurácia s terasou s výhľadom na more, aperitív bar, snack bar - všetky spoločenské miestnosti sú klimatizované, WiFi pripojenie v priestoroch recepcie (zdarma), vnútorný bazén (od 01.07. do 01.09. mimo prevádzky), sauna, vonkajší bazén so sladkou vodou, slnečná terasa, platené parkovisko (cca 4,50 eur/deň).

Ubytovanie: zrekonštruované, klimatizované 2-lôžkové izby majú telefón, TV/SAT, kúpeľňu/WC, balkón na parkovú stranu resp. morskú stranu (za príplatok). V izbe na morskú stranu je možná prístelka pre 3.osobu.

Stravovanie

polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov.

Pláž

krásna štrková, štrkovo-kamienková pláž je vzdialená asi 10 m od hotela. Má pozvoľný vstup do mora, vďaka čomu je vhodná aj pre rodiny s malými deťmi či neplavcov, ležadlá a slnečníky sú za poplatok.

Šport a zábava

široká ponuka vodných športov, v blízkosti sú tenisové kurty, ihriská na plážový volejbal, škola potápania, mestečko ponúka romantické prechádzky po pobreží a príjemné posedenia v miestnych reštauráciach a kaviarňach, kde hrá každý večer živá hudba. Každé leto sa tu koná rybársky festival, na ktorom sa môžete zabaviť pri chorvátskej hudbe, ochutnať miestne špeciality a zoznámiť sa s miestnymi zvykmi.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

sobota.  Minimálna dĺžka pobytu 7 resp. 14 dní.

Možnosti ubytovania:

2+0

2+1

3+0