Späť na výsledky vyhľadávania

Podgora - Podgora
Hotel PODGORKA 2+1 listky

Ubytovanie

Poloha: tradičný a najznámejší hotel Podgory leží asi 10 km južne od letoviska Makarska, pod najvyšším pohorím Biokova, Sv. Jure (1762 m.n.m). Priamo pred hotelom sa nachádza pobrežná promenáda. Autobusová a taxi stanica je vzdialená cca 50 m od hotela.

Vybavenie: hosťom slúži recepcia s 24-hodinovou službou, trezorom (za poplatok) a zmenárňou, TV miestnosť, reštaurácia, aperitív bar, kaviareň s terasou. WiFi pripojenie je možné vo verejných priestoroch hotela za poplatok (cca 4,20 €/hod.), parkovanie za  poplatok (cca 4,00 €/deň). Domáce zvieratá nie sú povolené.

Ubytovanie: 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky majú TV/SAT, telefón, kúpeľňu/WC a balkón alebo krytú loggiu. Na vyžiadanie 2. dieťa do 7 rokov bez nároku na lôžko (obmedzená kapacita). Izby s výhľadom na more  na vyžiadanie, za príplatok.

Stravovanie

polpenzia, raňajky a večere podávané formou bufetových stolov. Možnosť doobjednania obedov (za poplatok).

Pláž

cca 20 m, úzka a dlhá pláž s jemným štrkom sa rozprestiera priamo pred hotelom, oddelená je len pobrežnou promenádou. Pozvoľný vstup do mora je vhodný pre deti, ležadlá a slnečníky sú za poplatok.

Šport a zábava

vodné športy na pláži, požičovňa vodných bicyklov, skútrov, tenisové kurty, biliard, bowling a iné. Cez letnú sezónu sú pre dovolenkárov pripravené pestré kultúrne programy. Možnosť fakultatívnych výletov do okolia – Split, Dubrovník, Medjugorie, fish picnik na okolitých ostrovoch Brač, Hvar, Korčula, návšteva NP Biokovo, rafting na rieke Cetina a iné.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

sobota. Pobyty v dĺžke 7 resp. 14 dní.

Možnosti ubytovania:

2+0

2+1

3+0

2+2