Späť na výsledky vyhľadávania

Podgora - Podgora
Hotel SIRENA 3+1 listky

Ubytovanie

Poloha: trojposchodový zrekonštruovaný hotel sa nachádza na okraji turistického strediska Podgora, od centra je vzdialený cca 10 minút chôdze. Leží pri pláži, od ktorej ho delí len málo frekventovaná miestna komunikácia.

Vybavenie: recepcia, výťah, klimatizovaná reštaurácia s terasou, kaviareň, v priestoroch hotela WiFi pripojenie (zdarma), vonkajší bazén, ležadlá pri bazéne v cene. Parkovanie pred hotelom je za poplatok.

Ubytovanie: všetky izby sú vybavené WiFi pripojením (zdarma), TV/SAT, klimatizáciou, minibarom, vlastným sociálnym zariadením.
1/2 – 2-lôžková izba
bez možnosti prístelky, francúzsky balkón park strana.
1/2+1 – 2-lôžková izba
s možnosťou jednej prístelky formou rozkladacej pohovky, balkón na morskú stranu.
1/2+2 – 2-lôžková izba
s možnosťou 1 až 2 prísteliek, ubytovanie maximálne pre 2 dospelé osoby + 2 deti do 12 r. alebo 3 dospelé osoby, francúzsky balkón park strana.

Stravovanie

polpenzia. Raňajky podávané formou bufetových stolov, večere – formou výberu z troch jedál.

Pláž

hotel sa nachádza 20 m od krásnej pláže s pozvoľným vstupom do mora, ideálnej pre rodiny s deťmi a neplavcov, v okolí množstvo romantických zátok.

Šport a zábava

vodné športy na pláži, požičovňa vodných bicyklov, skútrov, prenájom slnečníkov a ležadiel. Pobrežná promenáda je lemovaná množstvom reštaurácií, vinární, kaviarničiek, obchodov so suvenírmi. Pre dovolenkárov sú cez letnú sezónu pripravené pestré kultúrne programy v centre mestečka.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

sobota. Minimálna dĺžka pobytu 7 resp. 14 nocí.

Možnosti ubytovania:

2+0

2+1

3+0

2+2

3+1