Späť na výsledky vyhľadávania

Sv. Filip i Jakov - Sv. Filip i Jakov
Apartmány CROATIA 3 listky

Ubytovanie

Poloha: turistický komplex apartmánov Croatia a hotela Alba sa nachádza v pokojnom prostredí, v blízkosti mora. Od centra mestečka Sv. Filip i Jakov, kde nájdete obchodíky, kaviarne a puby, je vzdialený cca 500 m. Rušnejšie letovisko Biograd na Moru, do ktorého vedie aj pobrežná promenáda, je vzdialené asi 3 km.

Vybavenie: hosťom je k dispozícii klimatizovaná reštaurácia hotela Alba, zmenáreň, aperitív bar, terasa, plážová reštaurácia, TV miestnosť, samoobsluha, ambulancia, ohradené parkovisko. Možnosť ubytovania s domácim zvieraťom (za poplatok).

Ubytovanie: apartmány pre 2-7 osôb sú vybavené kuchynským kútom, k dispozícii majú TV/SAT, trezor, telefón, WiFi pripojenie a klimatizáciu (zdarma), kúpeľňu/WC, balkón alebo terasu s posedením.

APT typ 1/2+1 – 2-lôžková izba, denná miestnosť s jedným lôžkom.

APT typ 1/2+2 – 2-lôžková izba, denná miestnosť s dvoma lôžkami.

APT typ 1/4+1 – dve 2-lôžkové izby (jedna izba s francúzskou posteľou, druhá s oddelenými lôžkami), denná miestnosť s jedným lôžkom.

APT typ 1/4+2(+1) – dve 2-lôžkové izby, denná miestnosť s dvoma lôžkami. Možnosť doobjednať prístelku (na vyžiadanie).

Stravovanie

individuálne resp. možnosť dokúpenia večerí alebo polpenzie v susednom hoteli Alba – raňajky a večere formou bufetových stolov.

Pláž

cca 100 m je vzdialená okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora s betónovými platňami na slnenie, ležadlá a slnečníky (za poplatok). Na pláži sa nachádza reštaurácia s tanečnou terasou, kde sa konajú zábavné večery.

Šport a zábava

vodné športy, plážový volejbal, požičovňa člnov, potápanie, ihrisko na loptové hry, tenisové kurty, detské ihrisko, preliezky. V termínoch od 18.06. do 27.08. animácie pre deti a dospelých, 6 dní v týždni okrem soboty – mini klub, mini disko, ranná gymnastika v mori a športové aktivity pre dospelých. Fakultatívne výlety do národných parkov Kornati, Krka, Paklenica, výlety loďou, ponorkou s presklenným dnom, fish picnik, návšteva miest Šibenik, Zadar a iné.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

streda a sobota v období od 01.07. do 09.09., inak denne. Pobyt možný na 4, 7 alebo 11 nocí s nástupom v sobotu a na 3, 7 alebo 10 nocí s nástupom v stredu.

Možnosti ubytovania:

2 brv

3 brv

4 brv

5 brv

6 brv

7 brv