Späť na výsledky vyhľadávania

Sv. Filip i Jakov - Sv. Filip i Jakov
Apartmány MOMI 2+1 listky

Ubytovanie

Poloha: apartmány sa nachádzajú v južnej časti letoviska Sv. Filip i Jakov asi 1,2 km od centra mesta.

Vybavenie: všetky apartmány majú vybavený kuchynský kút s chladničkou, rúrou na pečenie, jedálenský kút, TV, klimatizáciu (okrem apartmánu A/3+2, ktorý je vybavený ventilátorom), WiFi pripojenie (zdarma), balkón alebo terasu s posedením. Hostia majú k dispozícii spoločný gril s posedením, parkovanie zabezpečené vo dvore.

Ubytovanie: APT 1/2+2 - 1. poschodie: 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, denná miestnosť s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, kúpeľňa/WC a jedno samostatné WC, terasa.

APT 1/3+2 - na 1. poschodí: spálňa s manželskou posteľou, jedným samostatným lôžkom a rozkladacím kreslom, denná miestnosť s ďalším lôžkom pre 1 osobu, kúpeľňa/WC, terasa.

APT 1/8 - 1. poschodie: dve 3-lôžkové spálne s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom, denná miestnosť s dvoma oddelenými lôžkami, vonkajšie posedenie je možné využiť až na troch krytých balkónoch s výhľadom na more.

Stravovanie

individuálna príprava stravy, možnosť doobjednania raňajok, večerí resp. polpenzie v reštaurácii blízkeho apartmánového komplexu Margarita Maris – raňajky a večere formou bufetových stolov.

Pláž

piesočnato-okruhliakova pláž s pozvoľným vstupom do mora a krištáľovo čistím morom, vzdialená cca 200 m.

Šport a zábava

tenisové kurty, pieskovisko, kultúrny program v meste, reštaurácie, kaviarne, rôzne možnosti výletov do okolia či už autom, loďou (NP Paklenica, NP Krka, Zadar, Šibenik, Vranské jazero či ostrov Pašman) alebo peši, do mesta Biograd na Moru vedie prímorská cestička dlhá cca 3 km.

Doprava

Individuálna, autobusová.

Nástup:

denne - na preverenie, rezervácie musia nadväzovať.

Ďalšie informácie:

základné popisy

poslať priateľovi

Možnosti ubytovania:

2 brv

3 brv

4 brv

5 brv

6 brv

7 brv

8 brv