Späť na výsledky vyhľadávania

Vodice - Vodice-Srima
Apartmány TAJANA 3 listky

Ubytovanie

Poloha: prakticky zariadené apartmány v dome Tajana sa nachádzajú v malebnom turistickom letovisku Srima v pokojnej slepej uličke. Do mesta Vodice, ktoré je obľúbené vďaka rušnému dennému i nočnému životu sa dostanete za cca 15 minút chôdze popri mori.

Vybavenie: v dvojposchodovom apartmánovom dome sú dva apartmány pre 2 až 4 osoby, jeden apartmán pre 4 až 5 osôb a jeden pre 6 až 7 osôb. V spoločnom dvore je k dispozícii gril, parkovanie. Na vyžiadanie je možné zabezpečiť bóju na kotvenie lodí (zdarma).

Ubytovanie: 2 x APT 1/2+1 (+1) - na prízemí a 1.poschodí: 2-lôžková spálňa s manželkou posteľou, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, TV/SAT, kúpeľňa/WC, apartmán na prízemí má terasu, na 1. poschodí balkón.

APT 1/4 (+1) - na 1.poschodí: dve 2-lôžkové spálne s manželkou posteľou, denná miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom a rozkladacou pohovkou pre 1 dospelú osobu alebo dve malé deti, TV/SAT, kúpeľňa/WC, balkón.

APT 1/6 (+1) -  podkrovný apartmán na 2.poschodí:  tri 2-lôžkové spálne (dve s manželkou posteľou, jedna s francúzskym lôžkom), denná miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom a rozkladacou pohovkou pre 1 osobu, TV/SAT, kúpeľňa/WC, balkón.

Stravovanie

individuálna príprava stravy.

Pláž

len cca 60 m od domu krásna kamienková pláž mierne sa zvažujúca do mora, vhodná pre deti a neplavcov.

Šport a zábava

v blízkosti je supermarket a pekáreň, niekoľko reštaurácií a barov, športové vyžitie, zábavu a pestrý nočný život nájdete vo Vodiciach, cca 1,5 km od časti Srima. Z Vodíc sú aj bohaté možnosti fakultatívnych výletov, napr. NP Krka, NP Kornati, fish picnik a iné.

Doprava

Individuálna.

Nástup:

sobota alebo utorok. Dĺžka pobytu 7 alebo 10 nocí s nástupom v sobotu, 7 alebo 11 nocí s nástupom v utorok. V období do 24.06. a od 02.09. nástup denne.

Možnosti ubytovania:

2 brv

3 brv

4 brv

5 brv

6 brv

7 brv